wtorek, 23 listopada 2010

Linda Vaughn - dziewczyna Hursta

Linda Vaughn, pierwsza dama drag racingu,zaszczycała swoją osoba zawody NASCAR, INDY, Formula One itp. Była miłością fanów prawdziwej motoryzacji od połowy lat 60 aż do początku lat 80 kiedy zrezygnowała z tytułu Miss Hurst Golden Shifter.A tak to się wszystko zaczęło:

Linda, osiedlowa pani dentystka bardzo szybko znudziła się zaglądaniem w paszcze innych ludzi i postanowiła wziąć udział w lokalnym konkursie piękności.Ku jej zaskoczeniu, wygrała( ku mojemu wcale - wystarczy popatrzeć na zdjęcia ;-) )
To był dopiero początek . Niedługo potem, w 1961 r. pojechała na kolejny konkurs, tym razem prowadzony przez Atlanta Raceway i tam też zdobyła tytuł najpiękniejszej dziewczyny.

Posiadając nowy tytuł "Miss Atlanta Raceway" (przez okrągły rok ),Linda odwiedzała różne tory wyścigowe takie jak Charlotte, Darlington i Daytona gdzie prezentując swoje wdzięki reprezentowała Atlanta Raceway jako królowa wyścigu.

Kolejnym wygranym konkursem był konkurs sponsorowany przez Pure Oil Company.Linda wówczas przejęła rolę Miss Pure Firebird, którą odgrywała przez 3 i pół roku do momentu połączenia Pure Oil Company z Unii Oil Company.

Połączenie to oznaczało koniec kariery jako Miss Firebird i Linda nagle została bez pracy. Myślała, że jej kariera jako królowa wyścigów już się się skończyła. Nie wszystko było jednak stracone. Linda była bardzo zorientowana na rynku motoryzacyjnym. Otworzyła pewnego dnia nowe wydanie magazynu "Hot Rod Magazine" i zauważyła reklamę firmy Hurst,w której widniało ogłoszenie o tym, że firma poszukuje nowych Miss Hurst Golden Shifter.

To był strzał w dziesiątkę. Linda pobiła 200 kandydatek i w ten sposób rozpoczęła karierę jako Miss Hurst i swój długoletni związek z Hurst Industries.

żródło : http://misshurst.www3.50megs.com/hl01.htm

3 komentarze:

 1. standardowo, cycki rządzą wszystkim

  OdpowiedzUsuń
 2. świat bez cycków byłby jakiś taki pusty - poza tym towar z cyckami w tle lepiej się sprzedaje ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. http://4.bp.blogspot.com/_fPfr2o_XUvE/TOuWJJGOooI/AAAAAAAAAzQ/MzJLrap0OP8/s400/linda-vaughn-lug-nuts.jpg

  zdjęcie mistrz :D

  OdpowiedzUsuń